Stěhování domů

Lépe dvakrát vyhořet, než se jednou stěhovat. Tahle otřepaná fráze přišla definitivně na mysl každému, kdo stěhování kdy podstoupil. A stěhování domů je obvykle dvojnásobné „potěšení“. Všechny ty pokoje a komůrky, o sklepu, půdě či garáži ani nemluvě. Zkrátka, opravdu není o co stát. Ale nebojte, vůbec nemusí být tak zle.

Nechte si poradit a pomoci

Dnes už není výjimkou, že se lidi před stěhováním (někdy i během něj) obrací na profesionální firmy, které se právě stěhováním zabývají. Ovšem jak už to tak bývá, jsou firmy dobré a, jemně řečeno, ty ostatní. My sami sebe zcela neskromně řadíme k těm dobrým, lépe řečeno nejlepším. U nás ve Stěhování Koruna si poradíme jakýmkoliv stěhováním – odstěhujeme domácnosti, kanceláře i těžká břemena. Celá řada zrealizovaných stěhování a pochvalných reakcích našich zákazníků mluví v tomto ohledu zcela jasně v náš prospěch. Co tedy za tím vším vězí?

Kdo jsme a co děláme?

Jak už jistě víte, jsme společnost, která pomáhá lidem a jiným firmám při stěhování všeho druhu. Nejsme však „obyčejní“ stěhováci, naše služby jdou o pěkný kus dál. Ve zkratce by se dalo říct, že zajistíme stěhování se vším všudy. Stačí nám dát jednoduché zadání a pak už jen zpovzdálí sledovat, jak se váš starý dům vyprazdňuje a z nového bydliště se vzápětí stává nový domov.

Komplexní, profesionální služby

Ano, od vás nepotřebujeme už prakticky nic. Zapomeňte na shánění krabic, demontáž nábytku, shánění pomocníků, zajištění aut a koordinaci všech akcí. Opravdu můžete s klidným svědomím a vědomím nechat všechno na nás. Díky naší dlouholeté praxi velmi dobře víme, jak stěhování provést co nejrychleji, nejkvalitněji a nejlevněji.

Zcela zdarma si můžete objednat našeho pracovníka, který vám (pochopitelné také zdarma) vypracuje kompletní a nezávaznou cenovou nabídku na celé stěhování. A jako bonus vám třeba pojistíme vaše obzvlášť cenné a milované předměty, nebo za vás odborně zlikvidujeme veškerý odpad včetně nepotřebných věcí.

Kde se zabýváme stěhováním domů

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat