Podmínky užití

Stěhování firem, firemních interiérů a kanceláří má řadu společných znaků se stěhováním bytů, v mnoha ohledem se ale liší. Společným znakem stěhování bytů a kanceláří je náročnost celé akce. Pro mnoho lidí je stěhování noční můrou, ale při dobré organizaci se dá rychle a úspěšně zvládnout. Je ovšem nutné, rozplánovat celý stěhovací den do detailu. Při stěhování kanceláře je téměř nutné, povolat na pomoc stěhovací službu. Při volbě stěhovací služby bychom se měli zajímat o zkušenosti stěhovací služby se stěhováním firem. Specifikem stěhování firem je množství kancelářského nábytku, kancelářského vybavení a firemních dokumentů. Ve firmách je často rozebíratelný nábytek, který je smontovaný na míru a je nutné ho před stěhováním rozebrat. Rozšroubování a následnou instalaci nábytku by měla provádět odborná stěhovací firma.

 

Samotný proces stěhování se skládá z několika operací:

1. Plánovací fáze – příprava a plánování stěhování, opatření přepravek a bedýnek pro stěhování, nákup balící folie a bublinkové folie, časový plán stěhování.

2. Příprava nového prostoru – před stěhováním je nutné připravit si nové firemní prostory a navrhnout rozmístění nábytku v nové kanceláři.

3. Balení firemních dokumentů a kancelářských potřeb do přepravek a folie

4. Rozebrání kabelů a zabalení elektroniky

5. Rozebrání nábytku

6. Transport nábytku a zabalených věcí

7. Složení nábytku a rozmístění nábytku po nových kancelářích

8. Vybalení firemních dokumentů z přepravek

 

Stěhovací firma hraje zásadní roli při plánovací fázi, rozebrání, složení a transportu nábytku a zabalených věcí. Její zkušenosti a pomoc se hodí ale i v dalších fázích. Pro hladký průběh celého stěhování je nutné úzce spolupracovat s renomovanou stěhovací firmou a využít jejich zkušeností.

Naše firma nabízí komplexní služby v oblasti stěhování, a to stěhování domácností, kanceláří, výrobních prostorů, a také s tím spojené služby úklidové, úpravu interiéru, montáž nábytku, balení, odvoz odpadu na sběrný dvůr.

Převážíme všechny typy nákladu po Praze, Česku i celé Evropě.
Náš kolektiv profesionálů je vám k službám!
Kvalita práce našich školených pracovníků je pravidelně kontrolována.
Garantujeme vám pečlivé zacházení s vašimi věcmi, nábytkem i technikou!
Stěhovaný majetek i prostory jsou automaticky pojištěny.
Přistavení stěhovacího vozu je po Praze zdarma!
Za vyšší patra nepřiplácíte!
Stěhování večer, o víkendu i ve svátek je bez příplatků!
Půjčení krabic je bezplatné!

S naším profesionálním přístupem proběhne vaše stěhování „jako po másle“. Nemusíte se ničeho obávat.

V případě, že jste spokojeni s našimi službami a doporučíte nás svým známým či kolegům, dostanete při dalším stěhování slevu!

Autodoprava Koruna – Stěhování Praha nabízí rychlé a levné stěhování, ať už potřebujete odvést jen pár kusů nábytku anebo zajistit stěhování sbírky pian. Kromě stěhování bytů naleznete v naší nabídce také stěhování firem, stěhování kanceláří, skladů a výrobních provozů, stěhování trezorů a v neposlední řadě také stěhování klavírů a pian. Provádíme odbornou montáž a demontáž nábytku, kuchyňských linek i celých kanceláří. Své stěhovací služby firma Koruna nabízí po celé České republice a zajišťuje také mezinárodní stěhování. Stěhování pořídíte levně i do zahraničí a díky našemu vozovému parku nemusíte mít strach ani o bezpečí svých věcí. Naše vozy procházejí pravidelnou technickou kontrolou a samozřejmostí jsou zkušení řidiči.

Na stěhování si nemusíte brát dovolenou! Jelikož se snažíme vždy vycházet našim zákazníkům vstříc, poskytujeme našestěhovací služby i o víkendu, svátcích a ve večerních hodinách. Specializujeme se také na přepravu těžkých předmětů, zajišťujeme například stěhování trezorů nebo stěhování pian. Jsme připraveni převzít plnou zodpovědnost, co se týká vašeho majetku a garantujeme Vám spokojenost s výsledkem.

Proč Autodoprava Koruna? Nabízíme levné stěhování a vždy dbáme na spokojenost našich zákazníků. Stěhování firem nebo stěhování klavíru? Stěhování do zahraničí? Vše, co musíte udělat, je spojit se s námi na naší bezplatné lince nebo využít elektronického formuláře na našich webových stránkách. Náš personál Vám ochotně odpoví na všechny dotazy. Přistěhování bytu a stěhování kanceláří se po vzájemné domluvě dostaví na místo stěhování náš školený pracovník, který provede nezbytné posouzení všech detailů, vypočítá čas nezbytný k provedení prací, nabídne vám detailní plán stěhování a stanoví cenu.Jsme připraveni zajistit všechny důležité služby spojené s vyklízením prostorů, od montáže nábytku po ekologickou likvidaci výpočetní techniky.

Samozřejmostí je pojištění Vašeho majetku. Ať při vnitrostátním či mezinárodním stěhování je všechen majetek pojištěn automaticky do výše až 1 milionu Kč. Předměty, které tuto hodnotu přesahují, je možno připojistit.
Takže nezapomeňte! Stěhování? To je Autodoprava koruna – Stěhování Praha.

 

Nejlepší poměr ceny a kvality na českém trhu.

Na trhu možná naleznete stěhovací firmy s nižší hodinovou sazbou. Naši pracovníci jsou však natolik zkušení, že jsou schopni za hodinu odvést podstatně větší kus práce. Tomu napomáhá i kvalitní vybavení, které s sebou vozí ve stěhovacím voze.

 

Rychlá reakce na Vaši poptávku

Naši dispečeři se snaží na veškeré Vaše dotazy a poptávky reagovat v co nejkratší možné době. Běžně Vám sdělí do 1 hodiny potřebnou informaci, či kalkulaci. Pokud to navíc momentální situace dovolí, můžeme Vás přijet přestěhovat ještě ten samý den! Naši dispečeři jsou Vám k dispozici 7 dní v týdnu, včetně svátků!

 

Zapůjčíme Vám krabice a obaly zdarma

Krabice na stěhování, šatní boxy a plastové přepravky si můžete na stěhování u nás zapůjčit! Obalový materiál Vám zapůjčíme i v případě, že nestěhujete s naší firmou. Pokud stěhujete s námi, můžete si obaly půjčit předem a na neomezenou dobu zdarma! Veškeré obalové materiály a krabice potřebné pro stěhování si můžete teké koupit na našem e-shopu Obalove-Materialy.cz

 

Profesionální stěhovací servis

Naši pracovníci mají několikaleté zkušenosti se stěhováním nejrůznějších prostor a předmětů na území ČR i v Evropě. Vozidla, kterými stěhované věci převážíme, jsou speciálně upravená potřebám stěhování a procházejí pravidelnými důkladnými kontrolami. Přímo ve vozidle s sebou naši stěhováci mají obalové materiály a také profesionální pomůcky a nářadí, potřebné ke stěhování a montáži/demontáži nábytku a kuchyní. Můžeme Vám také nabídnout skladovací prostory.

 

Široký vozový park

Naše stěhovací firma disponuje několika vlastními vozy, které mají různě velký nákladový prostor (11 m3 až 43 m3). Všechny vozidla procházejí pravidelnými kontrolami a údržbou, aby celé stěhování proběhlo bez problémů. Kompletní vozový park je zabezpečen sledováním přes satelitní zařízení. V každém autě je k dispozici obalový materiál, rudl, nářadí.

 

Prohlídka naším technikem zdarma

Po domluvě s našimi dispečery k Vám můžeme poslat odborného technika, který nezávazně prohlédne Váš byt či kancelář a na místě vypracuje cenovou nabídku. Po Praze je tato služba zcela zdarma! Technik na místě zjistí rozsah stěhovaných věcí, určí vhodný počet pracovníků a stěhovací vozidlo, doporučí vhodné množství obalových materiálů. Přímo na místě si můžete sjednat vhodný termín stěhování a nechat si zodpovědět veškeré otázky týkající se stěhování.

 

Neúčtujeme příplatky za ujeté kilometry ani za přistavení vozidla po Praze

Pokud se s námi stěhujete v rámci Prahy, neúčtujeme Vám žádné poplatky za přistavení vozidla, ani za ujeté kilometry. Platíte pouze za skutečně odvedenou práci, tedy čas nakládky, čas strávený na cestě mezi nakládkou a vykládkou a za čas vykládky.

 

Patra bez příplatků

Bydlíte v domě, kde je několik poschodí? Nemusíte se obávat žádných příplatků! U nás platí stejná cena bez ohledu na to, z kolikátého a do kolikátého patra se stěhujete. Příplatek za jednotlivá patra je účtován pouze při stěhování trezorů, pianin a dalších těžkých břemen s váhou přesahující 100 kg.

 

Svátky a víkendy za stejné ceny

Nechcete si na stěhování plýtvat dovolenou? Domluvte si stěhování s námi! Za stěhování o víkendech a svátcích účtujeme stejnou cenu, jako ve všední dny. Díky hodinové sazbě si vždy můžete snadno spočítat cenu stěhování.

 

Garance stěhování v domluvený termín

Můžete se na nás plně spolehnout. Pokud si u nás domluvíte stěhování, garantujeme Vám, že v dohodnutý termín k Vám dorazí odpovídající vozidlo a počet pracovníků! Pokud chcete mít vše jasné s předstihem, můžete si u nás rezervovat termín stěhování i dlouho dopředu. Všechna rezervovaná stěhování jsou okamžitě vedena v naší evidenci a nemůže se tak stát, že bychom na Vás zapomněli.

 

Kompletní pojištění stěhovacích služeb

Všechny věci, které převážíme, jsou vždy pojištěné u České pojišťovny, a.s. na částku 1 000 000,- Kč. Pojištění se vztahuje na stěhované předměty i zařízení prostor, kde se stěhování provádí a je platné na území ČR a celé Evropy.

 

Hledáme nejvhodnější řešení

Pokud Vám nejsme aktuálně schopni poskytnout vozidlo na stěhování, mikrobus na přepravu osob či jakékoli jiné služby, snažíme se v co nejkratším čase zajistit odpovídající služby jinde. V případě jakýchkoli dotazů se Vám snažíme poradit a pomoci.