Stěhování domů Teplice

Po Děčínu, Liberci nebo třeba Litoměřicích jsou i Teplice místo, kde si úspěšně budujeme svoji základnu spokojených zákazníků. Zákazníků, kteří jednou, nebo vícekrát využili našich služeb coby stěhovací firmy, která se pyšní stoprocentně prozákaznickým přístupem a poskytováním naprosto špičkových komplexních služeb. A co si před tím představit?

Stěhování v rukou profesionálů

Víme, že přestěhovat vybavení a příslušenství domu není hračka. Málokdo má k dispozici potřebné kapacity, zdroje a znalosti k tomu, aby stěhování proběhlo hladce a bez komplikací. Pokud tedy nejste stěhovací firma, která se stěhováním zabývá. Lépe řečeno, kvalitní firma, která se zabývá stěhováním všeho druhu. Nebo vůbec nejlépe – precizní a profesionální firma, která má pro své klienty vždy něco navíc a stěhování bytů, firem i domů má v malíčku. A mezi takové se počítáme i my, profesionálové ze Stěhování Koruna.

Stěhujeme všechno a pořádně

Stěhování se věnujeme už řadu let, a proto dobře víme co děláme, a co našim zákazníkům nabízíme. Nejedná se nám o bezmyšlenkovité přemístění předmětů z bodu A do bodu B. Chceme, aby stěhování v Teplicích pod naší taktovkou bylo rychlé, efektivní, levné a pro vás maximálně pohodlné a příjemné.

A je jedno, jestli se jedná o stěhování rodinného domu, nebo víkendové chatky – každé poptávky si vážíme a pokaždé děláme maximum pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Vůbec se nemusíte bát nás oslovit s jakýmkoliv nadstandardním nebo neobvyklým požadavkem. Nic není moc velké, nic není moc těžké, nic není moc křehké – na všechno jsme vybaveni a představeni.

Zeptejte se, my odpovíme

A vůbec nejlepší bude, když se nám ozvete a my s vámi probereme všechno od začátku do konce. Termín, cenu, časový harmonogram, speciální požadavky a vůbec všechny náležitosti a věci, které vás zajímají. A to ostatní už nechte na nás, rádi se o vše postaráme k vaší spokojenosti.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat