Stěhování kotlů

Možná se teď divíte, proč a čím si zrovna stěhování kotlů zasloužilo vlastní, samostatnou kapitolu na našich webových stránkách. A my se pokusíme vás přesvědčit, že je to zcela na místě a opodstatněné. Ale už teď vám můžeme prozradit to, co nejspíš sami tušíme – ani stěhování kotlů pro nás není překážka a problém!

Troufnete si sami?

Rozhodně nechceme tvrdit, že bez nás to nejde, to jistě ne – je to ale mnohem jednodušší a pohodlnější. Stěhování kotlů a podobných zařízení je přece jen o něco komplikovanější než přestěhovat postel, nebo krabici knih. V prvé řadě je nutné kotel vypnout, řádně odpojit a odborně demontovat. A už tady může nastat vcelku zásadní problém, protože ne každý je na to patřičně vybaven. A to ať nářadím, nebo zkušenostmi a znalostí základních instalatérských úkonů. V tom případě může velmi snadno dojít k havárii a vytopení sousedů, nebo nepříjemnému úrazu. Takový kotel taky něco váží a manipulace s ním není hračka.

Zvládáme i těžké věci

A tím se pomalu dostáváme k dalšímu specifiku stěhování kotlů. I v případě, že se vám podaří kotel bez úhony odstavit, další manipulace může být docela oříšek. Některé kotle sice jsou celkem kompaktní a dá se s nimi hýbat, ale příjemná práce to rozhodně není. A to ani nemluvíme o velkých a průmyslových variantách, se kterými jen tak nehnete. Nezřídka se navíc setkáváme s variantou, kdy kotel je nutné co nejdříve nahradit jiným a celá akce proto musí trvat co nejkratší dobu.

Popřemýšlejte o odborné pomoci

Takže jestli plánujete stěhování a kotel si berete s sebou, nebo vám starý dosloužil a vy potřebujete uvolnit místo pro nový, či zkrátka likvidujete a vyklízíte nepotřebné zařízení, jistě vám stojí za zvážení, zda raději neušetříte čas a peníze a nezkusíte nás kontaktovat. Probereme s vámi všechny možnosti, případně obhlédneme terén a vypracujeme společně plán stěhování. No, a o to další se už postaráme my.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat