Stěhování domů Ústí nad Labem a okolí

Jelikož jste zavítali na naše stránky, patrně máte v plánu stěhování nebo nějakou podobnou akci. V tom případě jste tu správně. A jestli hodláte přestěhovat vybavení domu, jste tu dvakrát správně. A pokud se ten dům, nebo domy nachází blízko Ústí nad Labem, nebo někde poblíž, je vaše volba přímo geniální. Navštívili jste totiž web stěhovací firmy, mezi jejíž hlavní domény patří stěhování domů právě v této lokalitě. A ještě navíc firmy, která nemá široko daleko konkurenci. Chcete vědět víc?

Stěhování na všechny způsoby

Stěhujeme už pěknou řádku let a za tu dobu jsme kromě dobré pověsti a široké základny klientů nasbírali také spoustu zkušeností a znalostí. Co vám tedy stran stěhování domů můžeme nabídnout? V prvé řadě právě ty zkušenosti. A to už hned od začátku. Jakmile nás kontaktujete a sdělíte nám svoje požadavky a přání, vypracujeme plán stěhování. Plán do posledního detailu promyšlený a navazující. Víme totiž, že toto je naprosto nezbytné pro hladký průběh celé akce. Proto všechny možnosti a alternativy konzultujeme se zákazníkem a vzájemně si tak odsouhlasíme a potvrdíme podobu stěhování.

Práci a starosti nechte nám

A to může být také poprvé a naposledy, kdy se do celé akce vy aktivně zapojíte. Ostatní už zvládneme bez obav my. Připravíme krabice, pytle a vůbec všechno hmotné, co je potřeba. Vaše věci zabalíme, připravíme na převoz, naložíme do aut a odvezeme. Rozměrný nábytek se vší opatrností demontujeme a po přestěhování zase smontujeme dohromady. Totéž platí o elektronice a výpočetní technice. Problém nejsou ani opravdu velké a těžké věci – na vše máme potřebnou techniku. Pro obzvlášť cenné věci nabízíme zvláštní pojištění, a aby naše služby byly opravdu úplné, prázdné krabice a vzniklý odpad po skončení sebou zase odvezeme.

Uznejte, že to všechno už stojí za úvahu a vyzkoušení. Možnosti, jak se s námi spojit jsou vám k dispozici a naši pracovníci s vámi vše rádi proberou.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat