Stěhování kanceláří

Stěhování kanceláří obvykle znamená posun k lepšímu – větší, lukrativnější prostory, vhodnější zázemí a lepší dostupnost a komfort pro zaměstnance i klienty. Oproti tomu také stres, shon a spousta neproduktivního času, kdy firma moc nefunguje a vy se místo toho staráte, aby se vše dostalo kam má a nic se neztratilo ani nerozbilo. K tomu si většinou uženete bolesti zad a řádně zatížíte firemní rozpočet, protože takové stěhování něco stojí – auta, obalové materiály a spousta dalších nepředvídatelných výdajů. Stojí to tedy vůbec za to?

Stěhování nás baví

Ano, pokud si pro stěhování vyberete správného partnera, který vše, ale doslova vše zařídí za vás. Takovým partnerem může být velmi snadno naše společnost. O stěhování víme vše a jsme na něj perfektně připraveni.  A to jak stran vybavení, tak i zkušenostmi a přístupem. Zařídíme nejen samotné fyzické stěhování, ale také všechny důležité věci i maličkosti okolo.

Od organizace po pojištění

Velmi rádi vám pomůžeme s plánováním celé akce – už jsme zmínili naše bohaté zkušenosti, tak proč je nevyužít ve váš prospěch? Po obhlídce terénu a zjištění vašich představ a požadavků nám už nestojí nic v cestě. Předložíme plán a rozvrh stěhování, zajistíme potřebné krabice, boxy, fólie a balicí prostředky. S přepravovaným zbožím zacházíme více než opatrně, přesto vám můžeme nabídnout pojištění přepravovaných věcí – přece jen, jeden nikdy neví…

Jsme tu pro všechny

Vůbec si nemusíte dělat starosti, zda jsou naše služby vhodné i pro vás. Rovnou odpovídáme, že ano. Velké, střední i malé firmy, kanceláře, zákaznická centra, provozovny…pro všechny máme řešení a nabídku našich služeb. A vy? Vy se nemusíte opravdu o nic starat, jen se těšit do nových prostor a radovat se z ušetřených peněz, času a koneckonců i zdraví.

Potřebujete spolehlivě přestěhovat kancelář?

Neváhejte se na nás obrátit a my se o vše postaráme.