O nás – o Stěhování koruna

Zkušenosti jsou na naší straně

Máme mnoho zkušeností, ale také veškerou techniku umožňující stěhování jakýchkoliv předmětů. V našem arzenálu nechybí speciálně upravená vozidla se skříňovou nástavbou vybavenou polstrováním a dalším potřebným vybavením. Dodáme vám i balicí materiál, případně věci sami odborně zabalíme s maximálním ohledem na jejich bezpečnost. Troufneme si i na těžké, objemné, křehké či jinak specifické předměty. Potřebujete přestěhovat klavír, výrobní linku, trezor, nebo cokoli jiného? S důvěrou se obraťte na naše profesionální stěhovací služby Koruna.

CHCI PŘESTĚHOVAT

Kdo jsme

Jsme stěhovací firma s dlouholetou tradicí. Naši pracovníci prochází školením, které zajistí maximální bezpečí stěhovaných předmětů. Zaručujeme slušné a vstřícné jednání našich pracovníků! Zajišťujeme stěhování Praha, stěhování Ústí nad Labem, stěhování Liberec, stěhování Pardubice, stěhování Plzeň, stěhování Mladá Boleslav, stěhování Děčín, stěhování Teplice, stěhování Most, stěhování Chomutov či stěhování Litoměřice.

Co nabízíme

KOMPLEXNÍ SERVIS
Využijte našeho stěhování na klíč a nemusíte u něj vůbec být. My vše zabalíme, převezeme, vyložíme, vybalíme i rozmístíme podle vašeho přání. Pohodlnější stěhování už být nemůže.


STĚHOVÁNÍ ROZMANITÝCH PŘEDMĚTŮ
Zvládneme bez újmy přepravit křehké, těžké, umělecké i jinak specifické předměty. Stěhujeme rovněž břemena v objektech bez využití přepravy nákladním či dodávkovým vozem.


BALÍCÍ SLUŽBA

Odborně zabalíme všechny předměty do materiálů, které jsou pro jejich přepravu nejvhodnější.


ROZPOJENÍ A ZAPOJENÍ ELEKTRONIKY A SPOTŘEBIČŮ

Někdy mohou tyto činnosti laikovi zamotat hlavu. My máme školené pracovníky, kteří si s elektronikou a spotřebiči hravě poradí.


DEMONTÁŽ A MONTÁŽ NÁBYTKU

Zabere vám mnoho času? Pro nás je to obvykle otázka malé chvilky.


MALOVÁNÍ

Zajistíme vám zkušené malíře.


ODVOZ ODPADU NA SKLÁDKU

Nepotřebné věci odvezeme. Budete-li chtít, provedeme za vás i ekologickou likvidaci. Stěhování je báječná příležitost, jak se zbavit všech zbytečností.

Přestěhujte se i vy elegantně a bez zbytečných stresů.

Kontaktujte nás a nechte si zdarma připravit cenovou nabídku.