Stěhování domů Děčín

Děčín je krásné město, má svoje nepopiratelné kouzlo a skýtá spoustu příležitostí a možností. Není tedy divu, že se zde ročně odehrávají desítky stěhování a řada z nich se týká stěhování rodinných domů. A i proto si Děčín zvolila za působiště naše firma, která má cíl a úkol našim zákazníkům stěhování co nejvíce ulehčit a zjednodušit.

Kompletní servis

Se stěhováním v Děčíně máme mnoho a mnoho zkušeností – tudíž už víme, které činnosti je potřeba ohlídat, na co si dát pozor a kde číhají zákeřná úskalí a rizika. Tyto nehmatatelné zdroje (nebo chcete-li know-how) doplňuje v jeden dokonalý celek naše technika, vozový park a vůbec veškeré stěhovací pomůcky. Díky tomu můžeme nabízet a poskytovat opravdu komplexní služby se vším všudy. Tento styl spolupráce rádi nazýváme jako stěhování na klíč, protože to přesně vystihuje jeho podstatu.

Individuální přístup a řešení

Každý klient je totiž jiný, má jiné požadavky, možnosti a priority. To u nás ve firmě samozřejmě víme, a proto ke každému z vás přistupujeme zcela individuálně a plán stěhování sestavujeme přímo na míru a po vzájemné konzultaci. V této fázi můžete také využít některé z našich nadstandardních služeb – zajištění balicích prostředků, demontáž a montáž nábytku, vypojení a zapojení elektrospotřebičů, zajištění malování, nebo ekologická likvidace vzniklého odpadu.

Stěhování v klidu a pohodlí

A jak už vyplývá z výše uvedeného, největší devizou a benefitem pro naše zákazníky je naprostá úleva od veškeré organizace a námahy spojené se stěhováním. Poradíme si opravdu se vším a nic pro nás není nepřekonatelný problém. Takže jestli máte v plánu stěhování domu a už teď máte hrůzu ze všeho toho zařizování, shánění a organizování, můžete být naprosto v klidu. Raději ušetřete svoje nervy a peníze – naši profesionálové jsou vám zcela k dispozici. Stačí nám jen napsat nebo zavolat a to ostatní už půjde jako po drátkách.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat