Stěhování domů Litoměřice

Stejně jako v řadě jiných míst, i pro Litoměřice a okolí dlouhodobě zajišťujeme servis a podporu při stěhování bytů, domů, kanceláří a průmyslových prostor. Takže pokud je pro vás spojení stěhování domů a stěhování Litoměřice zajímavé a aktuální, jste na správné adrese.

Stěhování s tradicí

Jak už totiž víte, nacházíte se na (webové) adrese firmy, která si stěhování zvolila jako svůj cíl, náplň, koníček a obživu. A podstatnou část našich zakázek tvoří právě stěhování domů – rodinných, rekreačních, opuštěných. Zkrátka, na co si jen vzpomenete vám naši profesionálové ze Stěhování Koruna splní. A za léta praxe jsme si vytvořili nejen srdečný vztah k naší práci a našim klientům, ale také spoustu znalostí a zkušeností. A ty teď můžeme zúročit i ve váš prospěch.

Méně starostí, méně výdajů

A co to tedy znamená? Znamená to, že stěhování kompletně zařídíme na základě vaší poptávky a informací, které nám poskytnete. Spolu s vámi sestavíme podrobný plán stěhování, kde zvážíme všechna rizika a možné komplikace. Díky tomu pak prakticky nehrozí, že se během stěhování dostaneme do časového skluzu a k nečekaným nákladům. Od vás neočekáváme žádnou pomoc – veškerá manipulace, zajištění techniky a aut jde na náš vrub.

Pokud si to budete přát, rozmontujeme (a následně zase složíme) váš nábytek, odpojíme (a zase zapojíme) elektrospotřebiče, zajistíme vlastní obaly (které po stěhování zase odvezeme) a odborně přestěhujeme i těžké a nadměrné předměty, stejně jako předměty křehké a obzvlášť cenné. Pro tyto případy také nabízíme zprostředkování pojištění v hodnotě deseti milionu korun. A v opačném případě vás také zbavíme nepotřebných a nefunkčních předmětů.

Zkuste to s námi

Zkrátka a dobře, děláme vše pro to, aby pro vás bylo stěhování co nejmíň náročné a stresující. A už teď se těšíme na vaši zprávu nebo telefonát – bude naším cílem splnit všechny vaše požadavky k maximální spokojenosti. Věřte nám, zkuste to s námi a uvidíte, že nebudete litovat.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat