Stěhování domů Litoměřice

Stejně jako v řadě jiných míst, i pro Litoměřice a okolí dlouhodobě zajišťujeme servis a podporu při stěhování bytů, domů, kanceláří a průmyslových prostor. Takže pokud je pro vás spojení stěhování domů a stěhování Litoměřice zajímavé a aktuální, jste na správné adrese.

Stěhování s tradicí

Jak už totiž víte, nacházíte se na (webové) adrese firmy, která si stěhování zvolila jako svůj cíl, náplň, koníček a obživu. A podstatnou část našich zakázek tvoří právě stěhování domů – rodinných, rekreačních, opuštěných. Zkrátka, na co si jen vzpomenete. A za léta praxe jsme si vytvořili nejen srdečný vztah k naší práci a našim klientům, ale také spoustu znalostí a zkušeností. A ty teď můžeme zúročit i ve váš prospěch.

Méně starostí, méně výdajů

A co to tedy znamená? Znamená to, že stěhování kompletně zařídíme na základě vaší poptávky a informací, které nám poskytnete. Spolu s vámi sestavíme podrobný plán stěhování, kde zvážíme všechna rizika a možné komplikace. Díky tomu pak prakticky nehrozí, že se během stěhování dostaneme do časového skluzu a k nečekaným nákladům. Od vás neočekáváme žádnou pomoc – veškerá manipulace, zajištění techniky a aut jde na náš vrub.

Pokud si to budete přát, rozmontujeme (a následně zase složíme) váš nábytek, odpojíme (a zase zapojíme) elektrospotřebiče, zajistíme vlastní obaly (které po stěhování zase odvezeme) a odborně přestěhujeme i těžké a nadměrné předměty, stejně jako předměty křehké a obzvlášť cenné. Pro tyto případy také nabízíme zprostředkování pojištění v hodnotě deseti milionu korun. A v opačném případě vás také zbavíme nepotřebných a nefunkčních předmětů.

Zkuste to s námi

Zkrátka a dobře, děláme vše pro to, aby pro vás bylo stěhování co nejmíň náročné a stresující. A už teď se těšíme na vaši zprávu nebo telefonát – bude naším cílem splnit všechny vaše požadavky k maximální spokojenosti. Věřte nám, zkuste to s námi a uvidíte, že nebudete litovat.

Potřebujete spolehlivě přestěhovat dům?

Neváhejte se na nás obrátit a my se o vše postaráme.