Stěhování domů Liberec a okolí

Jestliže se z Liberce stěhujete, nebo máte naopak v plánu se přistěhovat, případně se chcete přesunout v rámci tohoto krásného města, bude se vám jistě hodit pomoc naší firmy. Jsme totiž odborníci na stěhování, stěhování domů pochopitelně nevyjímaje.

Profesionální stěhování domů

Stěhování domů patří k těm nejnáročnějším, ať už hlediska nákladů, času a požadavků na logistiku a plánování. Zvládnout takové stěhování svépomocí je samozřejmě možné a spousta lidí spoléhá na své síly a schopnosti. Ale každý, kdo už něco podobného absolvoval, nám dá jistě za pravdu, že není o co stát a málokdo by se dobrovolně do takového podniku pustil podruhé. Elegantním řešením a spásným východiskem, je oslovit profesionální stěhovací firmu, veškeré starosti přenechat jí a už zmíněné náklady a čas jednoduše ušetřit a investovat je raději do vybavení a zařízení nového domova. A vy už jistě víte, že se právě nacházíte na stránkách jedné takové společnosti. A my bychom vás ještě navíc rádi přesvědčili, že naše služby jsou pro vás ty pravé a nejlepší.

Jak to funguje?

Pro-klientský přístup a maximální profesionalita jsou základními kameny, na kterých stavíme naši dlouhodobou strategii. Zohledňujeme každé přání, ale také možnosti zákazníků a s pomocí našich zkušeností realizujeme i ty nejnáročnější stěhovací akce. Jako náš zákazník hned na začátku víte kolik a za co zaplatíte. Nic neděláme za vašimi zády, neexistuje u nás nic jako skryté poplatky a dodatečné vícenáklady. Samotné stěhování je pak už jen ona pověstná třešnička na dortu. Ručíme za to, že vše proběhne hladce, rychle a dle vašich představ. Nevíme o ničem, co bychom nezvládli a nedokázali provést ke spokojenosti našich klientů. Naopak, disponujeme spoustou skvělých nadstandardních služeb a akcí. A právě díky nim je stěhování s námi snadné, rychlé a pro vás bez jakýchkoliv starostí a námahy.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat