Stěhování bytů

Stěhování bytů by se mohlo zdát být oproti stěhování domů úplnou hračkou. Opak však bývá často pravdou. Lidé jsou vynalézaví a od přírody mají tendence schraňovat vše potřebné i nepotřebné. Dokážeme využít každý možný prostor coby malé skladiště a už po pár letech se při stěhování nestačíme divit, kolik oblečení, knih, sportovních pomůcek, nádobí, nářadí a samotného nábytku musíme vzít při stěhování sebou. Jestli se ale v otázce stěhování obrátíte na nás, můžete úplně klidně tyto myšlenky a veškeré starosti pustit z hlavy.

Zákazník na prvním místě

Stěhování se stalo naší prací i zábavou a spokojený zákazník našim hlavním měřítkem. Za léta stěhování domů, bytů i stěhování firem máme zkušeností a zážitků na rozdávání a především už moc dobře víme jak na to a čeho se vyvarovat. Zajistíme nejen plynulý chod stěhování, ale i všechny činnosti okolo.

Jak spolupráce funguje?

Poté co nás zkontaktujete, vás obvykle po předchozí domluvě navštíví náš pracovník a probere s vámi, co potřebujete a co můžeme nabídnout. Výsledkem je pak detailní plán stěhování – po jeho oboustranném odsouhlasení následuje nezávazná cenová nabídky. To vše zcela zdarma. A to je vlastně všechno, co pro stěhování musíte udělat. Zvednout telefon, napsat e-mail, případně se u nás zastavit. Zbytek je už čistě v naší režii.

Ve smluvenou dobu k vám přijedeme a může začít balení, rozkládání nábytku, odnášení do auta a odvoz na novou adresu. Tam se vše opakuje v obráceném gardu. Na konci na vás čeká nový byt či dům připravený k nastěhování. Veškerý vzniklý odpad a nepořádek si odvezeme sebou a klidně si přibalíme nějaký ten kousek nábytku nebo věc, se kterou jste se přece jen odhodlali rozloučit. Ručíme za maximálně šetrné zacházení s veškerými předměty, pro méně důvěřivé nicméně nabízíme i jejich pojištění. Uznejte, že to zní skvěle a proto se už teď těšíme na váš e-mail nebo telefon.

Kde se zabýváme stěhováním bytů

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat