Stěhování bytů Děčín

Máte v plánu stěhování bytu a už teď se děsíte všech těch komplikací a starostí, které vás čekají? Přemýšlíte, jak se jich vyvarovat a přežít celý tento proces bez úhony? Jste otevřeni novým zkušenostem a možnosti svěřit stěhování profesionální firmě? Bydlíte a žijete v Děčíně nebo jeho okolí? 

Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli víceméně kladně, jistě vás bude zajímat naše nabídka a služby.

Profi stěhování bez rizika

Přenechat veškeré starosti stěhování v oblasti Děčína odborné firmě má totiž jen samé výhody a pozitiva. Tedy alespoň v případě u nás ve Stěhování Koruna tomu tak bezesporu je. Stěhování všech možných objektů (jak na bydlení, tak těch průmyslových a kancelářských) se profesionálně věnujeme už hezkou řádku let. 

Ve službách našim klientům tak můžeme zúročit spousty zkušeností a znalostí, které jsme za tu dobu nasbírali. Naši techniku, vozový park a technologie vůbec jsme dotáhli téměř k dokonalosti, ale stále se samozřejmě snažíme zlepšovat a posouvat dál a dál.

Bez námahy, bez stresu

Hlavní deviza spolupráce s naší firmou leží ale ještě o kousek dál. Co z nás dělá toho nejlepšího partnera pro stěhování je to, že od vás přebíráme veškerou práci a zařizování. Jednoduše řečeno nám řeknete co, kdy a kam chcete přestěhovat a tím pro vás veškerá práce končí. Auta, personál, obaly, balení, montáž, demontáž, vypojení a odpojení elektrospotřebičů, rozestavění nábytku, stěhování nadměrných břemen, pojištění proti poškození věcí – to všechno je u nás naprosto běžné. Chcete-li se dozvědět víc, objednat si u nás termín, nebo se na něco zeptat, jsme vám k dispozici prostřednictvím některého z našich komunikačních prostředků.

A jedna informace závěrem – abychom nebyli nespravedliví k ostatním městům, vězte, že působíme i v dalších lokalitách, než je Děčín. Napište nám, nebo zavolejte – vše ostatní je už jen věcí domluvy a vzájemné dohody.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat