Stěhování bytů Liberec

Stěhování bytů v Liberci (a samozřejmě jeho okolí) je téma pro následující řádky. Ale pokud nejste zrovna odtud, nevadí – naše působení sahá mnohem dál, a nejen stěhování bytů je naší doménou. Stěhování samo o sobě bývá většinou nápor na psychickou i fyzickou kondici a většina lidí takovou akci těžce snáší. Tak proč si to zkrátka a jednoduše neulehčit? Víme jak to udělat.

Co můžeme nabídnout?

Naše služby v oblasti stěhování jsou komplexní a profesionální. To znamená, že zařídíme všechno, co se stěhování týká, a to zcela v souladu s vašimi požadavky. Na začátku každého stěhování se koná vyjasnění celého procesu s klientem, jehož výsledkem je časový rozvrh a cenová nabídka. Ta zahrnuje veškerý servis a úkony. Mezi ně patří například zabalení, vybalení a rozmístění stěhovaných předmětů, včetně zajištění obalů a balicích materiálů. Krom toho také není problém rozmontovat a odpojit nábytek a elektroniku a po stěhování dát zase všechno do kupy. V případě, že po sobě potřebujete vymalovat, nebo zlikvidovat nepotřebné předměty, také vám pomůžeme. Stejně tak s odbornou likvidací vzniklého odpadu, nebo pojištěním věcí, na kterých vám obzvlášť záleží. A je úplně jedno, jestli se jedná o náhrdelník po babičce, nebo o klavír po dědečkovi – my ve Stěhování Koruna přestěhujeme všechno.

Méně starostí, méně práce

A toto všechno má jediný účel a cíl – udělat pro vás stěhování maximálně pohodlné a rychlé, bez zbytečných výdajů a škod. Neřešte, zda jste pro nás dost zajímavý zákazník. Neřešte, jestli to nebude stát moc peněz. Neřešte, jestli nebude celý proces moc komplikovaný. Každý zákazník je pro nás důležitý, každý od nás dostane jasnou, nezávaznou a férovou nabídku a pro každého uděláme maximum ku jeho naprosté spokojenosti.

A za zeptání a zjištění základních informací nic nedáte – napište, nebo nám zavolejte a pak se sami rozhodnete. My se těšíme a už teď jsme připraveni!

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat