Stěhování bytů Litoměřice

Jestliže vás čeká stěhování bytu a úplně si na tuto akci netroufáte (a není se vůbec čemu divit, kdo už někdy stěhoval, ví, o čem mluvíme), máme pro vás jednoduché a elegantní řešení. Můžete se totiž velice snadno vyhnout veškerým komplikacím a starostem. Stačí, když oslovíte naši společnost, která pro své klienty realizuje stěhování už dlouhé roky.

Proč se tedy namáhat s plánováním, zařizováním, organizováním, balením a přenášením, když to za vás může zařídit my? A snad vás neurazíme, když si troufneme říct, že lépe a rychleji.

Bez starostí, ale pod kontrolou

Můžete ale zůstat zcela klidní – i když se do stěhování nemusíte aktivně zapojit, celý průběh můžete mít zcela pod kontrolou. Už jen proto, že celá akce bude probíhat dle harmonogramu, který společně připravíme a odsouhlasíme. Vše ostatní už je naše práce. Pokud budete chtít, připravíme na vaše věci obalový materiál, podle vašich pokynů (a našich zkušeností a znalostí) je zabalíme a s nejvyšší pečlivostí a opatrností dopravíme na místo určení. Tam opět vše vybalíme, případně rozestavíme dle vašeho přání, demontovaný nábytek opět složíme a elektroniku zapojíme. Samozřejmostí je pak úklid veškerého vzniklého odpadu, takže do nového bytu můžete vstoupit doslova a do písmene s čistým štítem.

Nadstandardní služby, nadstandardní péče

Našim zákazníkům ale rádi dopřejeme mnohem víc – vaše spokojenost s našimi službami je pro nás zásadní. Takže pro nás není problém přestěhovat i nestandardně velké a těžké kusy, pojistit obzvlášť cenné předměty nebo pro vás zařídit likvidaci nepotřebných věcí.

A to hlavní nakonec – Litoměřice a okolí jsou jedním z našich nejoblíbenějších míst pro stěhování, takže pokud máte zájem se dozvědět víc, nebo si rovnou domluvit konzultaci, neváhejte a ozvěte se nám. Uděláme maximum pro to, abychom si získali dalšího spokojeného klienta a vy stálého partnera pro stěhování všeho druhu.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat