Stěhování bytů Teplice

Stěhování bytu samo o sobě není upřímně řečeno žádný povznášející zážitek. A i když se jedná o přesun takzvaně „do lepšího“, stejně není o co stát. Musíte dopředu zařídit spoustu věcí, na spoustu jich dát pozor během stěhování a vezměte jed na to, že na spoustu jich stejně zapomenete, nebo se zcela vymknout kontrole a vašim plánům. Takže ještě dlouho po stěhování si lížete rány a sčítáte škody. Pravda – trochu pesimistický, leč vůbec ne nereálný scénář.  A my vám teď nabídneme scénář jiný, také naprosto reálný a avšak ryze optimistický a pozitivní.

Spolupráce s profesionály

Základem a nosným pilířem tohoto scénáře je spolupráce s profesionální firmou, která má stěhování v malíčku a těží z dlouholeté praxe a působení právě v tomto oboru. S firmou, kterou tvoří profesionálové a odborníci tělem i duší. S firmou, jenž disponuje také těmi nejlepšími hmotnými zdroji, jako jsou speciálně upravená stěhovací auta a pomůcky, díky kterým se čas stěhování zkrátí na nezbytně nutné minimum, což generuje úspory nejen časové, ale také finanční. A v neposlední řadě s firmou, která se postará o všechno. A tím myslíme opravdu o všechno – vypracováním plánu stěhování počínaje a uklizením poslední kartonové krabice konče. To vše vám můžeme nabídnout u nás ve Stěhování Koruna.

Dejte nám vědět a můžeme začít

A že takovou firmu neznáte? Omyl, teď už ano – jedná se právě o naši společnost, která splňuje vše více uvedené, a ještě něco navíc. Nechte se sami přesvědčit, kontaktujte nás s vaším požadavkem a nechte si zdarma vypracovat cenovou nabídku. Vše s vámi rádi probereme a najdeme nejlepší možné řešení právě pro vaše stěhování. Zákazník je u nás vždy na prvním místě a jeho spokojenost je náš nejvyšší cíl.

Takže ať už plánujete stěhování v Teplicích, nebo jiném městě našeho působení, rozhodně nám dejte vědět a naše spolupráce může začít. Rádi vám dokážeme, že i stěhování bytu může mít hladký, rychlý a poklidný průběh.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat