Stěhování bytů Ústí nad Labem

Zdravíme všechny příznivce a fanoušky stěhování z Ústí nad Labem zvlášť. Jsme rádi, že vás tato stránka zaujala a chcete se dozvědět něco víc. Úvodní větu berte, prosím, s nadsázkou. Jsme si dobře vědomi toho, že na stěhování toho není moc zábavného a záživného. Zpravidla se jedná spíš o namáhavou a stresující činnost, po které vám přibude pár vrásek a šedivých vlasů a z účtu naopak zmizí pěkných pár tisíc. Jen těch věcí, které je třeba zařídit a zaplatit – zajistit si volno v práci, obvolat, přemluvit, případně odměnit nějaké ty pomocníky, domluvit auto, krabice, všechno vytahat, rozmontovat, vypojit, zabalit, odnosit, vynosit, vybalit, zapojit, smontovat, uklidit…a mezitím vyřídit stovku telefonátů, komplikací a nečekaných situací. Eventuálně ještě obstarat a zabavit děti a uvést nové bydliště co nejdříve do obyvatelného stavu. Nehledě na to, že opuštění starého bytu je často spojeno s jeho vymalováním a uvedením do původního stavu. Zkrátka práce, starosti, námaha.

Jde to i jinak

Jenže je i jiná cesta – svěřit sebe, svůj byt či svou kancelář a celé stěhování do našich rukou, profesionálům ze Stěhování Koruna. Do rukou profesionálů, kteří o stěhování vědí všechno a umí všechno zařídit. Snadno a rychle odstěhujeme domácnosti, kancelář ale i těžká břemena. A vy můžete na všechny ty nepěkné věci z prvního odstavce zapomenout a věnovat svůj čas a energii užitečnějším a příjemnějším věcem. Třeba vyprávěním svým známým a příbuzným o naší skvělé firmě 🙂

Vaše stěhování, naše práce

Zodpovědnost, preciznost a profesionalita. Tak vypadá stěhování v našem podání. Byty, domy a firmy stěhujeme už pěkných pár let, takže zkušenosti stojí rozhodně za námi. Neznamená to ovšem, že bychom se dále nevyvíjeli. Každý úkol, každá zvládnutá překážka nás posouvá dál a my sami se chceme zlepšovat a rozvíjet. A totéž platí i o naší technice, která nám nemalou měrou pomáhá zvládnout i ty nejnáročnější úkoly.

Takže zbývá už jen jedno – pokud vás naše nabídka zaujala, dejte nám prosím vědět. Rádi s vámi vše probereme a naplánujeme.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat