Stěhování kanceláří Ústí nad Labem a okolí

V každé průměrné kanceláři se už po pár letech, ba i měsíců fungování nahromadí spousta papírů, dokumentů, nábytku a jiných předmětů. Jejich stěhování je pak snad ještě horší, než stěhování domů a bytů. Spoustu lidí tak případné stěhování odradí a zbytečně tak promarní šanci se dostat do lepších a vhodnějších prostor. My ve Stěhování Koruna se o to rádi postaráme a převezmeme za vás odpovědnost.

Jak na stěhování kanceláří?

Primárním požadavkem u stěhování kanceláří bývá rychlost a preciznost. Rychlost proto, aby činnost kanceláře nestála déle než je nutné, preciznost kvůli minimálnímu narušení chodu kanceláře – vše musí být co nejdříve na svém místě a připravené k akci. A to bývá leckdy oříšek. Proto není na škodu se obrátit na profesionální stěhovací firmu, která zařídí vše od A do Z.

Stěhování na klíč

Ano, přesně tak by se dala charakterizovat činnost naší společnosti, která poskytuje stěhovací služby mimo jiné i v Ústí nad Labem. A co přesně se pod tím skrývá? Vše začíná prvním kontaktem – stačí nám napsat, nebo zavolat a říct nám jaké jsou vaše požadavky. Na jejich základě stanovíme plán a rozpis stěhování, případně si přijedeme vaši kancelář osobně prohlédnout. Jakmile si odsouhlasíme detaily, vypracujeme cenovou nabídku, domluvíme termín a stěhování může začít. A pro vás v podstatě skončit. Balení, včetně všech krabic a fólií, zajistíme a zařídíme. Počítače, kopírky, kávovary, tiskárny a ostatní elektrospotřebiče odpojíme, precizně zabalíme a nepoškozené v nové kanceláři opět zapojíme. Pro všechny případy je také možné stěhované věci pojistit v řádu několika milionů korun. Stěhování provádí zkušení a svědomití pracovníci, k manipulaci a převozu věcí používáme moderní techniku a prostředky. O vaše stěhování je tak skvěle postaráno jako po stránce organizační, tak po stránce technické.

Obraťte se na nás

Doufáme, že vás naše nabídka zaujala a vy se na vlastní kůži přesvědčíte, že i stěhování kanceláře může proběhnout v klidu, pohodě a za dobré peníze.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat