Stěhování kanceláří Ústí nad Labem a okolí

V každé průměrné kanceláři se už po pár letech, ba i měsíců fungování nahromadí spousta papírů, dokumentů, nábytku a jiných předmětů. Jejich stěhování je pak snad ještě horší, než stěhování domů a bytů. Spoustu lidí tak případné stěhování odradí a zbytečně tak promarní šanci se dostat do lepších a vhodnějších prostor.

Jak na stěhování kanceláří?

Primárním požadavkem u stěhování kanceláří bývá rychlost a preciznost. Rychlost proto, aby činnost kanceláře nestála déle než je nutné, preciznost kvůli minimálnímu narušení chodu kanceláře – vše musí být co nejdříve na svém místě a připravené k akci. A to bývá leckdy oříšek. Proto není na škodu se obrátit na profesionální stěhovací firmu, která zařídí vše od A do Z.

Stěhování na klíč

Ano, přesně tak by se dala charakterizovat činnost naší společnosti, která poskytuje stěhovací služby mimo jiné i v Ústí nad Labem. A co přesně se pod tím skrývá? Vše začíná prvním kontaktem – stačí nám napsat, nebo zavolat a říct nám jaké jsou vaše požadavky. Na jejich základě stanovíme plán a rozpis stěhování, případně si přijedeme vaši kancelář osobně prohlédnout. Jakmile si odsouhlasíme detaily, vypracujeme cenovou nabídku, domluvíme termín a stěhování může začít. A pro vás v podstatě skončit. Balení, včetně všech krabic a fólií, zajistíme a zařídíme. Počítače, kopírky, kávovary, tiskárny a ostatní elektrospotřebiče odpojíme, precizně zabalíme a nepoškozené v nové kanceláři opět zapojíme. Pro všechny případy je také možné stěhované věci pojistit v řádu několika milionů korun. Stěhování provádí zkušení a svědomití pracovníci, k manipulaci a převozu věcí používáme moderní techniku a prostředky. O vaše stěhování je tak skvěle postaráno jako po stránce organizační, tak po stránce technické.

Obraťte se na nás

Doufáme, že vás naše nabídka zaujala a vy se na vlastní kůži přesvědčíte, že i stěhování kanceláře může proběhnout v klidu, pohodě a za dobré peníze.

Potřebujete spolehlivě přestěhovat v Liberci?

Neváhejte se na nás obrátit a my se o vše postaráme.