Stěhování kanceláří Teplice a okolí

Teplice, kancelář, stěhování – jak to jde dohromady? S naší firmou velice dobře! A vám to může jít ještě líp, pokud si nás zvolíte za partnera, pomocníka a dohled nad vaším stěhováním. Jsme totiž firma s dlouholetou tradicí, která má jedinou náplň – stěhování, stěhování a zase stěhování. Kanceláře nevyjímaje. A rádi máme zejména stěhování kanceláří v Teplicích a okolí.

V Teplicích jsme jako doma

Takže Teplice pozor, majitelé, provozovatelé a pronajímatelé kanceláří obzvlášť. Právě pro vás je určena nabídka naší společnosti. Přestěhujeme cokoliv kamkoliv a to pro vás ve zcela luxusní a komfortní podobě. Zapomeňte na desítky věcí, které musíte před, během a po stěhováním zařídit. Víme, že máte v hlavě spousty jiných, pro vás důležitějších věcí. Vy nám pouze řeknete, co a kam chcete přestěhovat, následně doladíme detaily a stěhování může začít. A pro vás zároveň i skončit, protože jakmile začneme, je už všechno na nás. Vy samozřejmě můžete na stěhování dohlížet, ale stejně tak si můžete vzít volno, nebo vyřizovat jiné pracovní záležitosti.

 

Rychlost, kvalita, všestrannost

Musíme vás ale upozornit, že toho během stěhování moc nestihnete a na dlouhou dovolenou to taky rozhodně není. Díky dlouholetým zkušenostem, zaškolenému a sehranému týmu našich kolegů stěhováků a v neposlední řadě veškeré technice, uzpůsobené k přepravě veškerých předmětů, dokážeme stěhování zrealizovat v rekordně krátké době. A rozhodně to neznamená prosté naložení a vyložení věcí. Pro naše klienty děláme mnohem víc. Neshánějte krabice, neztrácejte čas s balením, nedělejte si těžkou hlavu s přepravou nadměrných přístrojů, nestarejte se, kdo a kam vyhodí všechny ty krabice a papíry, které už nebudete potřebovat.

 

Jak se s námi spojit?

To všechno je zkrátka naše starost a práce. Takže nás neváhejte kontaktovat ohledně jakékoliv záležitosti se stěhováním – mail, telefon, osobní schůzka, v každém případě se těšíme na naši budoucí spolupráci.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat