Stěhování kanceláří Děčín a okolí

Stěhování kanceláře může být pro spoustu zaměstnanců vítaným povyražením. Obvykle to znamená pár dní volna, vytržení z každodenního stereotypu a taky třeba záminka pro získání nového počítače, protože ten starý se při stěhování „náhodou“ rozbil, nebo rovnou ztratil. Nic z toho ale nehrozí, když si pro stěhování kanceláře najdete spolehlivou a výkonnou stěhovací firmu. A obzvlášť zpozornět byste měli, jestli máte kancelář v Děčíně, nebo jeho okolí. Tam totiž můžete oslovit naši firmu – Stěhování Koruna a těžit z našich služeb.

Kdo jsme a co umíme?

Detailní informace o naší společnosti najdete především zde, ale ve zkratce můžeme uvést, že jsme firma, která se specializuje na profesionální stěhování všeho, na co si dokážete vzpomenout. Tudíž i kanceláří – včetně nábytku, výpočetní techniky, dokumentů i větších a nestandardních strojů a zařízení.

Proč právě my?

Dobrá otázka – stěhovacích firem je u nás poměrně dost a obstát v této konkurenci není jen tak. Nám se to daří už řadu let a i díky tomu se považujeme za špičky v tomto oboru. Naše strategie je jasná – poskytovat profesionální a kvalitní služby za pomoci zkušených a proškolených pracovníků a moderní stěhovací techniky.

Výhody a benefity

Našim klientům a zákazníkům ale samozřejmě nabízíme mnohem víc, jinak by to ani nešlo.  Naši hlavní devizou je to, že poskytujeme komplexní servis, který sahá daleko za hranice činností běžných stěhovacích firem. Ve zkratce by se opět dalo říct, že stěhování zařídíme od prvotního plánování až po likvidaci odpadu vzniklého při stěhování. Maximální rychlost a šetrnost vůči stěhovaným předmětům je přitom samozřejmostí – stejně jako perfektní organizace a férové, transparentní ceny.

Pokud vás cokoliv z výše uvedeného zaujalo, na nic nečekejte a využijte některou z možností, jak nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny vaše otázky a rovnou můžeme začít plánovat to nejhladší a nejjednodušší stěhování, jaké si jen umíte představit.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat