Stěhování těžkých břemen Ústí nad Labem

Dosloužil vám starý kotel a nevíte si rady s jeho odvozem? Je před vámi stěhování a už teď vás děsí představa manipulace s vaším milovaným pianem?  Obnovujete strojní zařízení vaší firmy, nebo techniku vaší kanceláře a moc dobře tušíte, že odvoz starého vybavení bude problém? Nebo máte jakýkoliv jiné potíže se stěhováním těžkých a rozměrných předmětů? V tom případě je skvělé, že čtete právě tento článek na těchto stránkách. Tedy na stránkách firmy Stěhování Koruna s.r.o., která je odborníkem na stěhování všeho druhu, tudíž i na převoz a přemístění těžkých břemen.

Něco málo o nás

O naší firmě Stěhování Koruna s.r.o. se více dozvíte jinde, ale jistě můžeme zmínit to, že v oblasti stěhování působíme už řadu let (mimo jiné i v Ústí nad Labem a okolí) a za tu dobu jsme si osvojili veškeré možné techniky stěhování, nabyli velkou spoustu zkušeností, náš vozový a manipulační park dovedli takřka k dokonalosti, a proto se můžeme směle pouštět i do těch nejnáročnějších úkolů, jakým stěhování nadměrných břemen bezesporu je. Při této činnosti je potřeba věnovat velkou pozornost nejen samotné manipulaci, ale také dávat pozor na poškození přepravovaného předmětu a dodržet veškerá bezpečnostní opatření.

Nadstandardní služby naší firmy

Ale ani to samo o sobě úplně nestačí. Abychom udrželi krok se zvyšujícími se nároky klientů a dokázali nabídnout vždy něco navíc, sahají naše služby daleko za rámec obyčejného stěhování. Každý náš zákazník je pro nás jedinečný a stejně důležitý – ať už se jedná o stěhování jednopokojového bytu, rodinného domu, zavedené kanceláře, nebo výrobní firmy.

Největším benefitem pro naše klienty je tedy kompletní zaštítění celého stěhování – od prvotního plánování až po úklid, malování nebo likvidaci vzniklého odpadu. Není dokonce ani nutná vaše účast – vše proběhne dle předem schváleného plánu a vy můžete přijít až k hotovému a ušetřit tak spoustu času. A to rozhodně není k zahození. Tak neváhejte a svěřte se do rukou profesionálů ze Stěhování Koruna.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat