Stěhování těžkých břemen Teplice

Každé stěhování je více či méně zápřah a klade velké nároky na vaši fyzičku, psychickou odolnost a v neposlední řadě též organizační schopnosti. A ačkoliv je přestěhování domů, bytů a kanceláří (se kterými vám mimochodem taky rádi pomůžeme) náročné a mnohdy složité, ty opravdové komplikace zpravidla přichází až se stěhováním velkých, objemných a těžkých předmětů nadstandardních rozměrů a váhy. Ale i tady není třeba skládat zbraně, stačí si jen na pomoc přizvat partu profesionálů.

Nic není dost těžké, ani velké

Už je vám patrně známo, že stěhování je pro nás denní chleba a do tajů této disciplíny jsme pronikli opravdu hluboko a důkladně. Můžeme se pyšnit tím, že naše služby jsou veskrze kvalitní, velmi komplexní a oproti našim kolegům z konkurenčních firem dokážeme nabídnout vždy něco navíc. Jedním z těchto zákazníky velmi vítaných bonusů je i stěhování těžkých břemen. To je při stěhování často zcela zásadní a nepřekonatelnou překážkou. Tedy alespoň pro „běžné“ smrtelníky, kteří většinou nedisponují potřebným vybavením, zkušenostmi a potřebnou silou.

Využijte naše zkušenosti

A právě tehdy nastává čas na to nás kontaktovat a obrátit se na nás s vaším případem. Jak už jsme zmínili, i s tímto druhem stěhování máme bohaté zkušenosti a víme co je ke stěhování těžkých předmětů potřeba. Můžete se tak spolehnout, že vaše stěhování proběhne v nejrychlejším možném čase a se vší pečlivostí a šetrností. Hladký průběh stěhování a ochrana vašeho majetku jsou pro nás samozřejmostí.

Stěhování v Teplicích i jinde

Už podle názvu článku je jasné, kde jsme doma. Máme mnoho působišť a oblastí, kde nacházíme nové a nové zákazníky a Teplice jsou právě jedním z nich. Máte-li v plánu jakékoliv stěhování a pojali jste podezření, že něco bude nad vaše síly, už neváhejte a dejte nám vědět. Veškeré detaily a možnosti s vámi osobně probereme a nabídneme to nejlepší možné řešení.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat