Stěhování těžkých břemen Litoměřice

Také v Litoměřicích a okolí tohoto krásného města jsme si už stihli vybudovat silnou a stabilní základnu našich klientů a rozhodně se nebráníme novým! Takže ať už patříme k našim stávajícím zákazníkům, nebo o nás slyšíte prvně, vězte, že naše služby nadále zkvalitňujeme a rozšiřujeme. Mimo jiné tak v pestré nabídce našich služeb najdete možnost stěhování těžkých břemen.

Specifika stěhování těžkých břemen

A nedejte se zmást, při stěhování těžkých a velkých předmětů nejde jen o sílu a dostatečně prostorný automobil. Aby stěhování proběhlo hladce a nežádoucích následků, musíte ho mít dobře podchycené ze všech stran. V prvé řadě to znamená celé stěhování dobře a detailně naplánovat. Celá řada těžkých a nadměrných stěhovaných věcí také potřebujete před stěhováním demontovat či odpojit, a i s tím je třeba počítat. Samotné přestěhování se obvykle neobjede bez zabalení a ochrany některých částí. No a samotné přemístění dotyčného předmětu je už jen jakousi pomyslnou třešničkou na dortu. I když třešničkou pořádně těžkou.

Od piana po soustruh

K těžkým břemenům patří celá řádka vybavení domů, bytů, kanceláří a firem. Ať už zmíněné hudební nástroje, posilovací stroje, kotle, dílenské vybavení a nástroje, masivní, nedemontovatelné kusy nábytku či rozměrná kancelářská technika a elektronika. Takže vesměs věci, které (pokud se s nimi nehodláte rozloučit nadobro) vyžadují kromě síly a techniky také šetrné a opatrné zacházení – případně i pojištění, které jsme na vaši žádost schopni také zajistit. Jak sami vidíte, není toho rozhodně málo.

Zvolte jednodušší variantu s námi

A než byste všechno toto museli absolvovat a potýkat se s řadou nástrah a pro laika nepředvídatelných komplikací, je rozhodně mnohem praktičtější a pragmatičtější se obrátit na firmu jako je ta naše. Na firmu, která zařídí všechno, co je potřeba. Rychle, kvalitně a zodpovědně.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat