Stěhování těžkých břemen Liberec

Stěhování bytů, domů, nebo kanceláří je jedna věc, popasovat se s těžkým nebo nadměrným břemenem je věc druhá. Zatímco přesun balíků, menšího nábytku, nebo běžné kancelářské techniky lze s trochou úsilí a šikovnosti zvládnout bez větších problémů, stěhování těžkých břemen už žádná legrace není. Od toho jsme tu ovšem my, naše znalosti, zkušenosti, technika a v neposlední řadě odhodlání dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Co stěhujeme?

Jak už jsme naznačili, nějaké to těžké břemeno se najde prakticky v každé domácnosti, kanceláři, nebo firmě. A právě tyto předměty bývají velmi často překážkou hladkému a bezproblémovému stěhování. Obvykle není v silách jednotlivce takovéto věci přestěhovat svépomocí, ale i mnoho firem si touto výzvou neporadí a stěhování těžkých břemen zkrátka neprovádí.

Naše společnost ale nabízí služby veskrze komplexní a pro svoje klienty zajišťuje maximum. A to znamená i stěhování těžkých, objemných a rozměrově nadprůměrných předmětů.

Jak stěhujeme?

Samotné přestěhování takového předmětu je ovšem jen pověstnou, v tomto případě poněkud přerostlou, třešničkou na dortu. Celá akce začíná prvotním kontaktem s klientem a vyslechnutí jeho potřeb a požadavků. Nezřídka následuje prohlídka stěhovaných prostor a samotného objektu. To je důležité především pro správné naplánování celé akce, zajištění veškeré techniky a dostatečného počtu členů našeho profesionálního týmu.

Kde nás najdete?

Zaměřujeme se především na stěhování v Praze, Ústí nad Labem, Děčíně, Teplicích, Mostě, Litoměřicích, nebo právě v Liberci, kde už dlouhou dobu poskytujeme svým zákazníkům ty nejlepší služby v oblasti stěhování. Máte-li tedy pocit, že je stěhování, které vás čeká, nad vaše síly, neváhejte a ozvěte se nám. Jistě spolu najdeme to nejlepší řešení – a rozhodně se podívejte i na další možnosti a výhody, které naše firma Stěhování Koruna s.r.o. skýtá.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat