Stěhování těžkých břemen Děčín

I v Děčíně a okolí se na nás můžete bez obav obrátit stran jakéhokoliv stěhování – domy, byty, kanceláře, sklady i výrobní prostory, zkrátka na co si vzpomenete. Jsme vybaveni na vše a nic pro nás není překážkou. Dokonce ani stěhování těžkých břemen jako jsou kusy nábytku, trezory a bezpečnostní pokladny, výrobní zařízení a nejrůznější stroje – zkrátka předmětů nadstandardně objemných, těžkých a rozměrných.

Plánování a realizace

Dobře víme, že stěhování takovýchto věcí není žádná hračka – nezřídka mají velkou cenu a opatrnosti tak není nikdy nazbyt. Druhým úskalím je časová náročnost a vysoké nároky na stěhovací techniku a personální kapacity. Z těchto důvodů věnujeme víc než kde jinde pozornost právě plánování a přípravám. S našimi klienty procházíme detailně všechny kroky procesu a vždy preferujeme osobní prohlídku terénu před samotnou akcí. Jedině tak můžeme zajistit bezproblémový průběh celého stěhování.

Náš cíl – spokojený klient

Naším hlavním záměrem je totiž spokojenost zákazníka ve všech ohledech. Proto dbáme na to, aby stěhování probíhalo hladce a dle časového plánu a rozpočtu odsouhlaseného s klientem. K tomu nám pomáhají především naše bohaté zkušenosti, technické vybavení, a především tým profesionálů, na které se můžeme vždy a všech okolností spolehnout.

Kromě toho nabízíme řadu dalších služeb – balení, pojištění, odpojení a zapojení elektrospotřebičů, zajištění balicího materiálu, úklid prostor včetně malování a mnoho dalšího.

Zkuste to s námi

Po létech praxe a stovkách provedených stěhování vám můžeme skutečně nabídnout to nejlepší. Budeme moc rádi, pokud nás budete kontaktovat a my s vámi budeme moci probrat vaše přání. A ještě raději budeme, až uznáte že v oblasti stěhování (nejen) těžkých břemen nemáme široko daleko konkurenci. Zkuste to s námi a všechny starosti spojené se stěhováním hoďte jednou provždy za hlavu. Až vyzkoušíte naše služby, dáte nám zapravdu, že svěřit se do rukou našich profesionálů se rozhodně vyplatilo.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat