Stěhování firem Ústí nad Labem a okolí

Úvodem několik slov o nás a naší firmě. Společnost Stěhování Koruna se po letech působení dostala mezi špičku v oblasti stěhování všeho druhu. Zajišťujeme nejen stěhování kanceláří a firem, obrátit se můžete i při stěhování bytů, domů nebo těžkých břemen, to vše patří do našeho portfolia. A jelikož mezi naše hlavní působiště patří Ústí nad Labem a okolí, tak především zájemcům z tohoto regionu nabízíme naše služby.

Co nabízíme?

Přesněji řečeno služby kompletní, komplexní a kvalitní. Neomezujeme se na pouhé naložení balíků a krabic a jejich vyložení na místě určení. S tím bychom u našich klientů popravdě moc neuspěli. Sami nejspíš víte, že stěhování je mnohem náročnější, zejména na plánování, zajištění zdrojů a následné hladké koordinaci všech činností. A nikdo si určitě nechce ukrajovat ze svého volného času, zdraví a peněz víc než je nutné.

Naše služby tedy začínají už v procesu plánováni, kdy vám podle vašich požadavků navrhneme nejlepší možný harmonogram stěhování a zcela bezplatnou cenovou nabídku, prostou od veškerých dodatečných poplatků a skrytých příplatků.

Dále obstaráme veškerý potřebný balicí materiál a to i pro všechny rozměrově či hmotnostně nadstandardní předměty. Budete-li si to přát, rozložíme za vás i nábytek a montované vybavení. Všechno s maximální péči a opatrností odvezeme a opět uvedeme do původního stavu. K tomu nám slouží náš moderní vozový park a potřebné vybavení. Zkrátka, jak my říkáme, rychlé, bezpečné a profesionální stěhování se zaměřením na vaši spokojenost.

Řešení pro každého

Jestliže tedy plánujete stěhování bytu, stěhování domu, nebo stěhování kanceláře, možná jsme tu právě pro vás. Nebojte se na nás obrátit s jakoukoliv otázkou či problémem. My vás na oplátku rádi přesvědčíme, že i stěhování může být pohodlná, bezproblémová a rychlá záležitost. Stačí se jen ozvat a my už se postaráme o zbytek – a jak pevně věříme, k vaší plné spokojenosti.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat