Stěhování firem Teplice a okolí

Ano, i pro podnikatele, majitele firem a vůbec všechny ostatní v Teplicích máme tu čest nabídnout naše stěhovací služby. Jsme zavedená, ale stále se rozvíjející firma, která se už pár let zaměřuje na stěhování všeho druhu, stěhování firem nevyjímaje. A proč si zvolit zrovna Stěhování Koruna? Protože dokážeme ušetřit tři vzácné komodity, kterých obvykle ve  firmách nebývá nazbyt – čas, peníze a nakonec i ty pevné nervy.

Výhody Stehovanikoruna

Dokážeme totiž nabídnout to, co dokáže jen málokdo. Na základě vaší situace a přímo na místě vypracujeme přehledný a podrobný plán celého stěhování. Ten si vzájemně odsouhlasíme a doladíme detaily. Následně obdržíte cenovou nabídku a …to je vlastně všechno a tímto by tento článek mohl skončit, protože vy už se o nic víc starat nemusíte. Ale možná by vás přece jen zajímalo, co se bude dít dál. Na místo vaší firmy pošleme tým zkušených a spolehlivých pracovníků, vybavených nejvhodnějším obalovým materiálem a nezbytnou technikou pro zabalení, přenos a převoz veškerého kancelářského vybavení – nábytek, výpočetní technika, nářadí i těžké stroje. Na všechno jsme připraveni a vybaveni.

Čas jsou peníze

Stěhování obvykle znamená pro firmy neproduktivní čas, ušlý zisk a ztracené potencionální zákazníky. My dokážeme tento ztracený čas zkrátit na minimum. Navíc přesně víte, kdy bude stěhování dokončeno a sami nemusíte dělat prakticky nic, takže můžete dobu stěhování využít pro jinou práci, nebo vymýšlení nových nápadů. Nezáleží také vůbec jaký druh firmy nebo provozovny jste, je nám jedno, zda jste malou, střední, nebo velkou společností. Naše služby jsou pro každého a nejlépe bude, když nám zavoláte, nebo napíšete a my s vámi probereme veškeré detaily vašeho stěhování, včetně všech výhod a nadstandartních akcí, které pro naše klienty podnikáme. Slibujeme, že uděláme vše pro to, abyste byli spokojeni a rádi se k nám vraceli.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat