Stěhování firem Litoměřice a okolí

Litoměřice a okolí jsou jedním z míst, kde má firma Stehovanikoruna své stálé a spokojené zákazníky. A vy můžete být dalším z nich. V tomto článku bychom vám rádi představili služby spojené se stěhováním firem. Víme, že v případě stěhování firemních prostor jde především o rychlost a efektivitu. A to je přesně to, co umíme.

Stěhování s profesionály

Stěhujeme firmy malé i velké, se zaměřením na administrativu i průmyslovou výrobu. Poradíme si i s rozměrným a těžkým nábytkem či strojním zařízením. Ke všemu zajistíme vhodný obalový materiál, který váš majetek ochrání proti poškození během stěhování. Veškeré elektrospotřebiče odborně odpojíme a na místě zase zapojíme. Totéž se týká veškerých demontážních a montážních prací. V případě, že se jedná o obzvláště cenný majetek, nabízíme pro větší klid zákazníků příslušné pojištění. Ušetříme vás od starostí nejen samotného stěhování, ale i prací kolem něho. Odpad vzniklý při stěhování nemusíte likvidovat vy, zařídí to naši kolegové. Stejně jako cokoliv jiného, čeho se budete chtít v rámci stěhování zbavit.

Plánování a organizace

Stěhování firmy není vůbec jednoduchá záležitost, a proto k němu přistupujeme se vší zodpovědností. A dobře víme, že správně zvládnuté stěhování vyžaduje precizní plánování a pečlivou přípravu. V rámci našich služeb tedy obdržíte v prvé řadě pečlivý rozpis celé akce, který přesně odpovídá vašim požadavkům a potřebám. Vždy tak budete vědět, v jaké fázi se stěhování nachází a kdy už budete moci opět naplno rozjet svoji činnost. O samotné balení, přenášení, převoz a rozmístění se už ale postaráme my. A uděláme to pečlivě, rychle, efektivně a levně. Stěhování firmy tak pro vás vůbec nemusí být stresující záležitost s negativními vedlejšími efekty, ale příjemný start do nové éry vašeho podnikání. Teď už víte všechny základní informace a je jen na vás, zda se s námi do stěhování pustíte.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat