Stěhování firem Liberec a okolí

Liberec a jeho okolí je krásný kus naší země a my jsme moc rádi, že právě tady můžeme našim stávajícím i budoucím klientům nabídnout naše služby. A jestliže jste o naší firmě Stěhování Koruna ještě neslyšeli, bude nám stejným potěšením povědět vám o ní to nejdůležitější. Každému jistě dojde, že hlavní náplní naší práce je stěhování. Stěhování osob, rodin, firem, kanceláří a vůbec všeho co se stěhovat dá. Mezi hlavní pomyslné pilíře naší firmy patří bohaté zkušenosti, prvotřídní technika a vozový park a v neposlední řadě náš tým šikovných a po všech stránkách profesionálních pracovníků. V kombinaci s nadstandardními službami a velice příjemnými cenami jsme to pravé řešení právě v oblasti stěhování.

Stěhování od A do Z

Také ale víme, že na trhu nejsme zdaleka jediní, proto se snažíme neustále se zdokonalovat a posouvat naše nabídky a služby o další krok vstříc našim zákazníkům. A co tedy získáte, když zvolíte naši firmu? Všechno co si kolem stěhování dokážete představit. Takže i když se na stěhování teprve chystáte, nebo se vám doma už pomalu ale jistě kupí krabice, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Zcela zdarma k vám na požádání přijedeme, probereme a zhodnotíme situace a na základě toho pro vás vypracujeme podrobný plán stěhování včetně cenové nabídky. Následně s vámi doladíme potřebné detaily a můžeme se do toho pustit. A tím „my“ máme na mysli nás, naši společnost. Vy už se nemusíte starat o nic – možná jen o to, jak naložíte s ušetřeným časem a penězi.

Řada výhod a benefitů

Možná namítnete, že nábytek se sám nerozmontuje, koberce nesrolují a věci jen tak nenaskáčou do krabic. To máte pravdu, ale od toho jsme tu přece my – balicí služby, demontáž a montáž nábytku, zajištění obalového materiálu, likvidace odpadu a nepotřebných věcí a to je jen výčet toho, co spadá do našich služeb.

Věříme, že jsme vás přesvědčili minimálně o tom, že stěhování s námi stojí za vyzkoušení. A stejně tak věříme, že po první zkušenosti uznáte, že jsme ani v nejmenším nepřeháněli a že se zařadíte mezi naše stálé zákazníky. A to nejen v Liberci a jeho okolí.

Potřebujete spolehlivě přestěhovat v Liberci?

Neváhejte se na nás obrátit a my se o vše postaráme.