Stěhování firem Děčín a okolí

Je Děčín a okolí působiště vaší firmy? Máte zde firmu, ale už je vám malá? Hledáte lepší, lukrativnější lokalitu v tomto regionu? Potřebujete přestěhovat kanceláře do větších, nebo naopak menších prostor? Chtěli byste se rozvíjet a zlepšovat, ale bojíte se obtížné organizace a vysokých nákladů? Naprosto vás chápeme, ale zároveň také nabízíme řešení. Najděte si spolehlivou a zodpovědnou firmu, která vám se vším pomůže a spoustu nepříjemných věcí zařídí za vás. Zkrátka firmu jako je Stehovanikoruna.

Co umíme?

Největší naší devizou jsou zkušenosti, zodpovědný přístup, spolehliví pracovníci a výkonná technika. Díky tomu můžeme opravdu nabídnout pomoc od samého počátku stěhování. Pomůžeme vám nejen s přesunem věcí, ale i se samotným plánováním, poskytnutím obalových materiálů,  rozebráním i opětovnou montáží nábytku a vůbec se vším, na co si vzpomenete.

Stěhování všech firem

Víme, že stěhování firem má svoje specifika a přináší jistá rizika. Na ně jsme ale díky dlouhodobým zkušenostem připraveni a víme jak na ně. Máme zkušenosti a postupy pro balení veškerého firemního zařízení a problémem nejsou ani nadměrná či velmi těžká břemena. Veškeré balení a přesuny probíhají pochopitelně s největší opatrností a péčí. Za stěhované věci ručíme, přesto nabízíme jako bonus pro naše klienty jejich pojištění.

Zákazníky si nevybíráme, nebojíme se žádné práce a žádnou výzvu předem neodmítáme. Těšíme se tedy i na vaši poptávku a budoucí spolupráci, při které vám budeme moci dokázat, že Stehovanikoruna je opravdu špička mezi stěhovacími společnostmi.

Kde nás najdete?

Teď už jen stačí, abyste využili jednu z možností, jak nás kontaktovat a sdělit nám vaše přání a požadavky. Zbytek už je na nás a vy jen můžete sledovat, jak se vaše firma stěhuje na nové místo – rychle, profesionálně a hlavně bez vašich starostí a vysokých nákladů.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat