Stěhování domácností Ústí nad Labem

Běžná péče o sebevětší domácnost není nic oproti jejímu stěhování . Jen ta představa balení všeho nábytku, spotřebičů, oblečení, kuchyňského vybavení, sportovních potřeb, knih, hraček a dalších věcí nahání i otrlému člověku hrůzu. To platí nejen v jednom z našich působišť v Ústí nad Labem, ale i všude jinde. 

A právě proto jsme tu my, abychom vám pomohli a ulevili od všeho toho shonu a starostí, které stěhování přináší měrou vrchovatou.

Ještě nás neznáte?

A kdo že tedy jsme? Společnost, firma a parta lidí, kteří stěhují dnes a denně a tato činnost se stala jejich pracovní náplní. Počátky naší společnosti sahají už více než dvě desítky let dozadu a neskromně můžeme říct, že jsme od té doby ušli pořádný kus cesty. A na této cestě jsme potkali nepřeberné množství lidí, úspěšně uzavřeli spousty zakázek a nasbírali nesčetně zkušeností a zažili různé situace. Ty hezké, i ty méně příjemné. Ale každá z nich nás zformovala do podoby, ve které nás znáte dnes.

Tedy jako ryze profesionální firmu s jasným cílem, strategií a pravidly, která ale s každým klientem jedná individuálně a vždy nabízí to nejlepší možné řešení. Mezi naše hlavní silné stránky počítáme kompletní péči o každého zákazníka s přihlédnutím na jeho potřeby, možnosti a preference. Stěhování v Ústí nad Labem dokážeme zařídit opravdu se vším všudy – s trochou nadsázky se dá říct, že nám stačí říct odkud kam se stěhujete a pak už je řada na nás. Balení, odvoz, vybalení, likvidace odpadu – to je jen zlomek služeb, které poskytujeme v rámci stěhování naší firmou.

Chcete se dozvědět víc?

Není nic jednoduššího – naši kolegové se vám budou rádi věnovat, vysvětlí veškeré podrobnosti a případně připraví nezávaznou cenovou nabídku. A pak už nic nestojí v cestě tomu si užít to nejpohodovější stěhování ve vašem životě – beze shonu, bez starostí, bez námahy a beze stresu.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat