Stěhování domácností Teplice

Stěhování domácností je jedním z oborů firmy, na jejichž stránkách se právě nacházíte. A jak název našeho článku napovídá, tyto služby můžete naplno využít i v krásném lázeňském městě Teplicích. A v čem že tedy tkví náplň naší činností a jaké výhodní z ní pro vás plynou? Bude nám potěšením na tyto otázky odpovědět a probudit ve vás chuť si vyzkoušet stěhování s profesionální firmou.

Stěhování s úsměvem

Už jste se asi dočetli, že byty, domy, firmy i kanceláře stěhujeme už dlouho. A pořád nás to baví a pořád se chceme zlepšovat a inovovat naše služby. Ostatně, spokojený zákazník je náš cíl, kterého není vůbec snadné dosáhnout. Tím víc si vážíme toho, že se k nám klienti rádi vrací a noví stále přibývají.

Ale jak už bylo řečeno, nic není zadarmo a každý náš úspěch je tvrdě a poctivě vydřený. Našim zákazníkům chceme totiž během stěhování poskytnout maximální komfort a pohodlí. Chceme, ať pro vás není stěhování synonymem pro stres, starosti a nepříjemné komplikace. Což pro nás v praxi znamená, že se postaráme o všechno. A když říkáme o všechno, tak o všechno.

Maximální podpora a servis

Stěhování nebereme jen jako prosté přemístění věcí na určenou adresu. Stěhování bereme jako službu, kterou komplexně poskytujeme pro své klienty se vším všudy. Tudíž se postaráme o balicí materiály, i balení samotné. Přípravu na stěhování můžete minimalizovat i z pohledu přípravy nábytku. Jeho montáž i demontáž si vezmeme na starost, stejně jako instalaci a zapojení elektrospotřebičů. Nadměrně velká a těžká břemena nejsou překážkou, jsme na ně vyzbrojeni zkušenostmi i technikou; pro všechny případy si však můžete vybrané věci nechat pojistit. A jelikož víme, že se zabydlováním v novém bytě, domě, či kanceláři je samo o sobě dost náročné, pomůžeme vám alespoň s úklidem a předběžným rozestavěním nábytku dle vašich pokynů. To vše vám můžeme poskytnou u nás ve Stěhování Koruna.

Pokud jsme vás alespoň trochu zaujali, ozvěte se nám a naše spolupráce může začít.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat