Stěhování domácností Litoměřice

I na soutoku Labe a Ohře, neboli Zahradě Čech, jak se Litoměřicku přezdívá, má pole působnosti naše společnost, zabývající se stěhovacími službami. A mezi ně určitě patří celé stěhování domácností. A to od těch nejmenších po největší – nebojte se nás oslovit s žádnou žádostí o pomoc. Pokud to bude alespoň trochu v našich silách, rádi pomůžeme každému. A sil máme dost, na to si můžete vsadit.

Proč stěhovací firma?

Služeb stěhovacích firem využívá čím dál více lidí, rodin, i podniků. Jedná se totiž o nevyužitý čas a pro „amatéry“ je to čas o to delší a také nákladnější. Se stěhováním je totiž spojeno spousta zjevných i skrytých výdajů. Využití odborníků je tak v tomto případě rozhodně logickým krokem a více než rozumnou volbou.

Méně starostí, více času

Průměrná stěhovací firma vám přestěhuje věci kam potřebujete. Dobrá stěhovací firma to udělá ve slíbeném čase a bez dodatečných poplatků a vícenákladů. Ale skvělá stěhovací firma vám poskytne kompletní servis, dodrží všechny závazky a odvede špičkovou práci ve všech ohledech.

A mezi takové se počítáme i my a budeme rádi, pokud nás prověříte a následně nám dáte za pravdu. Sami se přesvědčte o tom, že stěhování v našem podání znamená zařídit vše od zabalení věcí ve starém bytě, až po zapojení lednice v novém bytě. To vše v režii týmu zkušených profesionálů, kteří jsou na stěhování opravdu machři. A vy zatím můžete na vše dohlížet, nebo si udělat den pro sebe a svou rodinu. A to už zní opravdu dobře, co říkáte?

Jak na to?

Pro získání dalších informací a detailů nám dejte prosím vědět – prostřednictvím mailu nebo telefonu. Po podrobnějším zjištění situace vám budeme schopni vypracovat cenovou nabídku a s ní i detailní plán celé stěhovací akce. Vy tak budete přesně vědět, jak celé stěhování proběhne a kolik za něj zaplatíte. A my vám garantujeme, že to budou více než dobře investované peníze.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat