Stěhování domácností Liberec

Stěhování celé domácnosti je zpravidla zápřah pro celou rodinu, a ještě spoustu lidí okolo. Plno starostí, vyřizování, zařizování, obvolávání a koordinování. Do toho je potřeba nějakým způsobem zabezpečit děti a obstarat domácí mazlíčky. Čas navíc není nafukovací a zpravidla hraje proti vám, takže se dříve nebo později dostaví všudypřítomní nervozita a mírná panika. A samozřejmě i zde platí Murphyho zákon, který říká, že co se může pokazit, to se pokazí. Tak proč nepřenést tuhle tíhu a břemeno na někoho jiného?

 

Přestěhujeme všechno

Takže, pokud se nacházíte v Liberci a okolí, teď byste měli zpozornět. Právě tady (ale nejen tady) je špičkou v oboru stěhování všeho druhu naše firma. Jsme odborníci na stěhování bytů, domů, kanceláří, firem i celých domácností. Za celou naši dlouholetou praxi jsme se potkali snad se vším na co lze pomyslet a máme za to, že už nás nemá co překvapit. Na druhou stranu ale nikdy nic nepodceňujeme a každého klienta si vážíme bez ohledu na velikost zakázky. A každému také věnujeme individuální přístup a řešení šité na míru jeho přání a požadavkům.

Profesionalita a spolehlivost

Co je pro vás nepříjemné a nutné zlo, je pro nás tedy denní chleba a práce. Práce, která nás baví a kterou děláme rádi. A věříme, že i to se odráží na našich výsledcích a celé řadě spokojených klientů. Do stěhování v Liberci dáváme všechno – zkušenosti, elán i veškeré naše hmotné prostředky. Jen tak jsme schopni zrealizovat sebeobtížnější stěhování v pohodě, v domluveném termínu a bez nepříjemných komplikací.

Nechte se přesvědčit a překvapit

Jestliže plánujete stěhování vaší domácnosti, určitě nám dejte vědět. Za rozhovor s našimi pracovníky a nezávaznou cenovou nabídku nic nedáte. Pak už záleží čistě na vás, jestli využijete komplexních služeb naší profesionální firmy, která vás nikdy nenechá na holičkách a která vám zajistí hladký a pohodlný průběh celého stěhování.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat