Stěhování domácností Děčín

Není stěhování jako stěhování – je rozdíl, jestli opouštíme poustevnicky zařízený studentský pokojíček, bydlení u rodičů, nebo kompletně vybavený rodinný dům. Pokaždé to ale znamená menší či větší nároky na organizaci a psychickou i fyzickou odolnost. A obvykle se také jedná o začátek nové životní etapy – proč tedy do nového života v novém bytě či domě nevkročit v pohodě, pozitivně a radostně? Ano, věřte nám, i na stěhování můžete mít příjemné vzpomínky. Jen musíte vědět, jak na to.

S pomocnou rukou profesionálů

Obrátit se před stěhováním na schopnou profesionální stěhovací firmu není žádná ostuda, ani zbytečně vyhozené peníze. Právě naopak, tahle volba vám může ušetřit hromadu starostí, problémů a taky peněz. A jestli bydlíte v Děčíně, nebo někde poblíž, už nehledejte – taky právě tady totiž stěhujeme my. A kdo to je, my?

Zkušenosti, svědomitost, kvalita

Jsme zkušenostmi vyzrálá a myšlením mladá společnost, která našla uplatnění právě v oblasti stěhování. A to stěhování všeho druhu – stěhování domácností, bytů, domů, skladů, firem, kanceláří, obchodů…zkrátka na co si vzpomenete. A jelikož takto fungujeme už víc než dvacet let, je jasné, že o této práci toho víme hodně a bereme ji vážně. Považujeme se za profesionály, kteří chtějí a odvádí jen tu nejkvalitnější práci a dělají vše pro to, aby splnili každý požadavek svých zákazníků.

Proč si vybrat právě nás?

Zvolíte-li si ke spolupráci naši firmu, získáte v našich službách nespočet benefitů a výhod. Krom už zmíněných zkušeností při stěhování využíváme perfektní stěhovací vozy a techniku. Naše stěhovací týmy jsou dokonale sladěné a krom samotného odvozu věcí hravě zvládnou i balení, vybalení, montáž a demontáž nábytku, nebo odpojení a zapojení elektroniky. A věřte, že to zdaleka není všechno. K získání nezávazné cenové nabídky prosím kontaktujte naše kolegy, kteří vám vše dopodrobna vysvětlí a objasní.

Ceník

Nákladní vůz 21 m3

Ideální pro garsonku, 1+1, 1+kk, 2+1. Doporučujeme 2 pracovníky.

prejezd2

Přejezd mezi městy

od 15 Kč/km

11

Vozidlo + 1 pracovník

700 Kč/hod.

22

Vozidlo + 2 pracovníci

900 Kč/hod.

33

Vozidlo + 3 pracovnící

1200 Kč/hod.

Nákladní vůz 39 m3

Ideální pro 2+1, 3+1, 4+1, 2+kk,3+kk,4+kk, dům. Doporučujeme 3-5 pracovníků.

39_0

Přejezd mezi městy

od 18 Kč/km

39_1

Vozidlo + 1 pracovník

800 Kč/hod.

39_2

Vozidlo + 2 pracovníci

1000 Kč/hod.

39_3

Vozidlo + 3 pracovníci

1300 Kč/hod.

Recenze naších klientů

Nezávazně poptat